İç Cephe Boyaları

Marina Lux

Parlak Saten Boya

Stiren akrilik kopolimer reçine esaslı, ipeksi görünümlü silinmeye, çizilmeye, küflenmeye dayanıklı ve kolay uygulanabilme gibi çok özellikli iyi geleneksel boya ile modern su bazlı boyalar arasında yer alan bir iç cephe boyasıdır. Saten görünüşlü Marina Lux düz yüzeylerde mükemmel bir örtücülüğe ve antibakteriyel özelliğe sahiptir. ...

İç Cephe Boyaları

Marina

Yarı Parlak Saten Boya

Stiren akrilik kopolimer reçine esaslı, ipeksi görünümlü silinmeye, çizilmeye, küflenmeye dayanıklı ve kolay uygulanabilme gibi çok özellikli iyi geleneksel boya ile modern su bazlı boyalar arasında yer alan bir iç cephe boyasıdır. Saten görünüşlü Marina düz yüzeylerde mükemmel bir örtücülüğe ve antibakteriyel özelliğe sahiptir. ...

İç Cephe Boyaları

Uno Sil

Silikonlu İpeksi Parlak Boya

Tüm iç cephelere kullanılan, çok yüksek yapışkanlık ve kullanım koşullarına dayanıklı olarak üretilen, pur akrilik reçine esaslı bir boyadır. İpeğe benzer görünümlü, nefes alma, silinebilirlik, darbelere dayanıklılık, antibakteriyel, antiküf özelliklerine sahip, limon kokulu ve çok uzun ömürlüdür.

İç Cephe Boyaları

Unosoft

Silikonlu Yarı Mat Boya

Yüksek yapışkanlık ve kullanım koşullarına dayanıklı olarak üretilen, silikon katkılı akrilik reçine esaslı bir boyadır. Nefes alma, silinebilirlik, darbelere dayanıklılık, antibakteriyel, antiküf özelliklerine sahip, limon kokulu ve çok uzun ömürlüdür.

İç Cephe Boyaları

Akril 80

Silikonlu Mat Plastik Boya

Stiren akrilik reçine esaslı su bazlı duvar boyasıdır. Nefes alır, silinebilir, yüzeyi mükemmel örter ve rahat sürülür. Limon kokusu özelliği ile, boyama işleminden birkaç saat sonra, uygulanan mekan kullanılabilir.

“İç Cephe Boyaları” Kategorisinde Toplam (14) Ürün Bulundu.
Sayfa ( 1 / 3 )
Sayfa