Şeffaf Astarlar

Saif Seal Akril S

Silikonlu Dış Cephe Astarı

Stiren-Akrilik kopolimer reçine esaslı, silikon katkılı, iç ve dış cephe şeffaf astardır. Sürüldüğü yüzey çok iyi nüfuz eder, nefes alır ve yeni yüzeylerin emilimini homojen hale getirir. Yüzeyin emiciliğini azaltmasından dolayı boya sarfiyatını azaltır, son kat boyanın yüzeye iyi yapışmasını sağlar.

Şeffaf Astarlar

Saif Seal Akril

Dış Cephe Astarı

Stiren-Akrilik kopolimer reçine esaslı iç ve dış cephe şeffaf astardır. Sürüldüğü yüzey çok iyi nüfuz eder, nefes alır ve yeni yüzeylerin emilimini homojen hale getirir. Yüzeyin emiciliğini azaltmasından dolayı boya sarfiyatını azaltır, son kat boyanın yüzeye iyi yapışmasını sağlar.

Şeffaf Astarlar

Saif Seal Dur 700

İç Cephe Astarı

Alçı yüzeylerde yüzeyin sağlamlaştırılmasında ve homojen hale getirilmesinde kullanılan akrilik kopolimer esaslı, iç yüzeylerde kullanılabilen şeffaf astardır. Yüzeyin emiciliğini azaltmasından dolayı boya sarfiyatını azaltır, yüzey emilimini üniform hale getirir, son kat boyanın yüzeye iyi yapışmasını sağlar.

Şeffaf Astarlar

Saif Gross

Taşıyıcı Astar

Dekoratif sıva uygulamaları öncesinde astar olarak kullanılır. Yüzeye çok iyi nüfuz etmesinin yanı sıra sağlamlaştırıcı özelliği olan yüksek taşıyıcı astardır. Boya ve kaplama öncesi öncesi yüzey hazırlamada kullanılmaktadır.

Şeffaf Astarlar

Saif Seal Primer

Problemli yüzeyler Astarı

Eski yüzeyler, problemli yüzeyler veya yeni yüzeyler için solvent esaslı bir sabitleyicidir. Mevcut kaplaması veya boyası bozulmuş, özelliğini yitirmiş eski yüzeylerin sağlamlaştırılması için idealdir. Yüzeye çok iyi nüfuz etmesinin yanı sıra çok iyi sağlamlaştırıcı, izole edici ve dış etkilerden koruyucu özelliği vardır.

“Şeffaf Astarlar” Kategorisinde Toplam (6) Ürün Bulundu.
Sayfa ( 1 / 2 )
Sayfa