Smaltho Lux

Ultra Parlak Boya

Uzun yağlı alkid reçine esaslı, üstün özellikleri olan parlak son kat boyadır. Yüksek parlaklık, örtme gücü, yapışma ve yayılma özelliği gösteren, fiziksel ve kimyasal direnci yüksek, parlak son kat boyadır.

Smaltho Enamel

Parlak Boya

Uzun yağlı alkid reçine esaslı, parlak son kat boyadır. Yüksek parlaklık, örtme gücü, yapışma ve yayılma özelliği gösteren, fiziksel ve kimyasal direnci yüksek, solmayan ve sararmayan uzun ömürlü renklere sahip parlak son kat boyadır.

Sintho Enamel

Soft Parlak Boya

Uzun yağlı alkid reçine esaslı, soft parlak son kat boyadır. Yüksek parlaklık, örtme gücü, yapışma ve yayılma özelliği gösteren, fiziksel ve kimyasal direnci yüksek, solmayan ve sararmayan uzun ömürlü renklere sahip parlak son kat boyadır.

Smaltho Mat

Mat Boya

Uzun yağlı alkid reçine esaslı, yarı mat son kat boyadır. Saten hissi veren mükemmel ve silinebilen yüzeyler meydana getiren, solmayan ve sararmayan uzun ömürlü renklere sahip, yüksek örtme gücü, yapışma ve yayılma özelliğine sahip olan yarı mat son kat iç cephe boyasıdır.

Sintho Mat

Soft Mat Boya

Modifiye alkid reçine esaslı, sentetik, mat bir dekorasyon boyasıdır. Yüksek kapatma gücüne ve sararma direncine sahip, kolay uygulanabilen ve çabuk kuruyan, düzgün bir mat görüntü veren sentetik son kat boyadır

“” Kategorisinde Toplam (5) Ürün Bulundu.