İç ve Dış Dekoratif Ürünler

Travertino

Traverten Görünümlü Kaplama

Doğal traverten görünüşe, özel sağlamlığa ve dayanıklılığa sahiptir. İç cepheler dışında özel formülü sayesinde dış cephelerde de kullanılabilir; duvarı hava koşullarına karşı korur, duvarın iyi nefes almasına izin vererek yüksek buhar geçirgenliği sağlar.

İç ve Dış Dekoratif Ürünler

Braşov

Delta Görünümlü Kaplama

Doğal delta görünüşe, özel sağlamlığa ve dayanıklılığa sahiptir.Bu gerçek su itici ve suya dayanıklı kaplama, duvarı hava koşullarına karşı korur, duvarın iyi nefes almasına izin vererek yüksek buhar geçirgenliğini sağlar.

İç ve Dış Dekoratif Ürünler

Sibiu

Fiyort Görünümlü Kaplama

Doğal fiyort görünüşe, özel sağlamlığa ve dayanıklılığa sahiptir. İç cepheler dışında özel formülü sayesinde dış cephelerde de kullanılabilir; duvarı hava koşullarına karşı korur, duvarın iyi nefes almasına izin vererek yüksek buhar geçirgenliği sağlar.

İç ve Dış Dekoratif Ürünler

Volterra

Terracottalı Stucco Sıva

Sönmüş kireç ve terracota parçacıkları katkılı, spatula ile uygulanan mineral dış ve iç cephe kaplama malzemesidir. Volterra, çok iyi buhar geçirgenliğine sahiptir, düz ve iki kat uygulama yapıldığı taktirde, yumuşak ve gölgeli bir görüntü verir. Son tarama ile beraber terracota parçacıkları ortaya çıkar ve antik bir sıva görünüşü oluşturur.

İç ve Dış Dekoratif Ürünler

Marmorino

Venedik Sıvası

Antik kaplama uygulamalarının en doğal görünümlüsüdür, gerçek mermer tozları esası, doğal renkler nitelikleridir. Özel sağlamlığa ve dayanıklılığa sahiptir.Bu gerçek su itici ve suya dayanıklı kaplama, duvarı hava koşullarına karşı korur, duvarın iyi nefes almasına izin vererek yüksek buhar geçirgenliğini sağlar.

“İç ve Dış Dekoratif Ürünler” Kategorisinde Toplam (11) Ürün Bulundu.
Sayfa ( 1 / 3 )
Sayfa