HAKKIMIZDA

İçerik:

1980 yılında İtalya'da kurulan SAİF firması ile 1991 yılında Türkiye'de kurulan ARNA firmaları 1997 yılında ortak olarak SAİFARNA firmasını kurmuşlardır. Bu birliktelik İtalya ve Türkiye'de iç cephe boyaları, dış cephe boya ve kaplamaları, dekoratif boyaları, sağlık - gıda - spor - ulaşım gibi özel sektörler için gereken tüm boya ve kaplamaları tasarlamakta ve üretmektedir.

Sadece çocuk odaları için değil, tüm aile fertleri için su bazlı boyalarımız insan sağlığı açısından gerekli normlarda üretilmektedir.

Araştırma ve Geliştirme departmanları her yıl minimum 2 yeni ürünü kullanıcıya sunmaktadır. 2009 yılında hastanelerdeki en hassas birim olan premature bebek odaları için hp boya üretilmiştir.

2012 yılında toz tesisimizin kapasitesi %400 artırılmıştır.

Saif ürünleri Avrupa, Ortadoğu, Uzakdoğu, Amerika, Afrika, ve Asya ülkeleri olmak üzere bugün 53 ayrı ülkede kullanılmaktadır. Bu 53 ayrı ülkede istenilen üründen istenilen rengin müşteriye hemen teslim edilmesini sağlayan, stok gereksinimini minimuma indiren ve boya sektöründe bir ilk olan KİKOCOLOR sistemini 2007 yılında hizmete sunulmuştur.

'Ne kadar bilindiğimiz' değil nasıl tanındığımızın' farkını ve önemini bilerek ve kalıcı başarının ancak kalitede devamlılık, oluşan tüm ihtiyaçlara dinamik ve tecrübe gerektiren çözümler sunarak yüzde yüz müşteri memnuniyeti olduğuna inanıyoruz.